Склади вираз для розвязування задачі обчисли його значення акщо а = 2. За 6 днів майстерня

відремонтувала 42 сівалки. Скільки сівалок відремонтує майстерня за наступні 3 дні якщо кожного наступного дня ремонтуватиме на а сівалок більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Сламхан Арсен.
42:6=7      7+2=9      9*3=27   Ответ:майстерня відремонтує 27  сівалки за 3 дні.
Отвечает Солдатова Варя.
42:6=7
7+2=9
9*3=27
Вiдповiдь:27 сiвалок.