Сакен сатып алатын китаби ушин кассирге 500тг акша берди . Кассир оган осы акшасынын 3/25ин

кайтарды. Сакен сатып алган китаптин багасы неше тенге

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Вова.


500÷3/25=500×3/25=60
500-60=440