периметр кв.16 см.Побудуй прям.ширина якого доривнюе сторони кв.а довжина у двичи бильша.ОБЧИСЛИ

ПЛОЩУ ПРЯМОКУТНИКА

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеев Егор.
Спочатку треба дізнатися довжину прямокутника для цього треба 14 а це ширина прямокутника* на 2.
14•2=28-довжина прямокутника.
Тепер треба обчислити площу прямокутника для цього треба довжину прямокутника помножити на ширину прямокутника.
14•28=392(см) площа прямокутника.
Отвечает Жумагали Фархат.
1).16:4=4(см)—ширина прямокутника
2).4*2=8(см)—довжина прямокутника
3).S=8*4=32(см/2)—площа прямокутника
Відповідь: S=32 см/2.