у двох хлопчиків разом було 46 гривень. Якби одному з них дали ще 2 грн, то у нього стало б у 5

разів менше грошей ніж у другого. Скільки грошей було в кожного хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.
У першого хлопчика було 40 гривень , а у другого - 6 гривень. Це можна побачити за допомогою рівняння :
Нехай у другого хлопчика х гривень, тоді у першого 5х гривень.
5х+х=46+2
6х =48
х=48:6
х=8
Отже, у другого хлопчика 8-2=6 гривень , а у першого 46-6=40 гривень.