Довжина садової ділянки — 86 м, а ширина на 24 м менша. Знайди площу ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Иван.
Площа дорівнює довжина помножина на ширину
ширина = 86 - 24 = 62 м
S = 86 * 62 = 5332 m2
Отвечает Кимран Ернур.
Довжина 86м
Ширина 86-24=62м
86* 62=5332м
Площа ділянки 5332 м2