Довжина прямокутної садової ділянки 90 м,що у 2 рази більша ширини.Знайди периметр і площу цієї

садової ділянки. Помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Пынзару Сергей.

а = 90 м - длина

b = 90 : 2 = 45 м - ширина

Р = (a + b) · 2 = (90 + 45) · 2 = 135 · 2 = 270 м - периметр

S = a · b = 90 · 45 = 4050 м² = 40,5 а - площадь

Вiдповiдь: 270 м и 40,5 а.