Знайдіть обєм прамокутного паралелепіпела якщо сторони основ 2 і 3 см а діагональ √38


Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.
Оскильки квадрат диагонали прямокутного паралелепипеда доривнюэ суми квадратив усих його вимирив, то
d²=а²+в²+с², тобто
с²=d²-а²-в²
с²=38-4-9
с²=25, звидси с=5(см).
Vпар.=авс=2*3*5=30(см³).
Видповидь: 30 кубичних сантиметрив.