Від мотка тесьми завдовжки 64 м майстриня видрізала 1/8 для оформлення серветок і 1/4 початкової

довжини-для оформлення скатертини.Скільки всього метрів витратила майстриня на зазначені вироби?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.
64÷8=8(м)-для серветок
64÷4=16(м)-для скатертини
16+8=24(м)-витратила всього