Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили два велосипедисти. Швидкість одного з них

11,5 км/год, а швидкість іншого - 120% швидкості іншого. Через 30 хвилин відстань між ними дорівнювала 2,56 км. Знайдіть відстань між селищами

Ответы на вопрос

Отвечает Шапкин Артём.
1) 11,5 км/год - 100%
    х - 120%
    х=11,5*120/100=13,8 км/год - швидкість 2 велосипедиста
2) 30 хвилин=0,5 год.
    (11,5+13,8)*0,5=12,65 км - шлях за 30 хвилин обох велосипедистів
3) 12,65+2,56=15,21 км - відстань між селищами