Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили два велосипедисти. Швидкість одного з них

становить 11,5 км/год, а швидкість другого – 120% від швидкості першого. Через 0,5 год відстань між ними дорівнювала 2,65 км. Знайди відстань між селищами.помогите срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Алина.

Ответ:

15,3 км

Пошаговое объяснение:

Скорость 2-го велосипедиста:

(11,5·120%)/100%=138/10=13,8 км/ч

Расстояние между посёлками:

0,5(11,5+13,8)+2,65=25,3/2 +2,65=12,65+2,65=15,3 км