9. Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили два велосипедисти. Швидкість одного з них

11,5 км/год, а швидкість іншого – 120% швидкості іншого. Через 30 хвилин відстань між ними дорівнювала 2,65 км. Знайдіть відстань між селищами.

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеев Дмитрий.
1)11,5*120:100=13,8 км/год-швидкість другого велосипедиста.
30 хв.=0,5 год.
2)(11,5+13,8)*0,5=12,65 км-шлях за 30 хв. обох велосипедистів.
3)12,65+2,65=15,3 км-відстань між селищами.
Відповідь:15,3 км