Пароплав пройшов 3 год за течією річки і 5 год проти течії. Який шлях подолає пороплав , якщо його

власна швидкість 3 км на год , а швидкіст течії річки 2 км на год?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1) 3+2=5 км/год - швидкість заа течією
2) 3-2=1 км/год - швидкість проти течиї
3) 5*3+1*5=15+5=20 км - шлях пароплава