у двох кошиках лежить 124 яблука.якщо з першого кошика перекласти в другий 20 яблук,то в другому

кошику стане втричі більше яблук ,ніж у першому.скільки яблук в кожному кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Полина.
73 + 20 = 93
51 - 20 = 31
31 * 3 = 93