Дорівнює 2х+7? Високий рівень (3 бали) 9. У двох кошиках лежать 124 яблука. Якщо з першого кошика

перекласти в другий 20 яблук, то в другому кошику стане втричі більше яблук, ніж у першому. Скільки яблук у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Алена.

Ответ:

51 ябл. у першому кошику, 73 - у другому кошику

Пошаговое объяснение:

х - кількість яблук у першому кошику                                                                             у - кількість яблук у другому кошику                                                                           х+ у = 124   якщо забрати з першого кошика 20 яблук, будемо мати  х-20, а у другому стане у+20 яблук , тоді можна скласти рівняння:   3(х-20)=у+20, розкриваємо дужки; 3х-60= у+20     3х-у=80   розв"яжемо систему рівнянь:                                                                                                                           х+у=124                                                                                                                                3х-у=80                                                                                                                                          у=124-х, підставимо у друге рівняння: 3х-(124-х)=80     3х-124+х=80                 4х=80+124    4х=204       х=51 - кількість яблук у першому кошику                    у=124-51   у=73 - кількість яблук у другому кошику