27 мен 43 сандарының қосындысы мен а-ның көбейтіндісі. Мұндағы а=0,1,2


Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Прасковья.

(27 + 43) \times 0 = 0 \\ 70 \times 1 = 70 \\ 70 \times 2 = 140