Сума площ двох квадратів дорівнює 80 см². Площа одного з них становить 20% цієї суми. Обчисліть

периметри обох квадратів.

Ответы на вопрос

Отвечает Тоненький Коля.
X+y=80
y/(x+y)=0.2
x+y=y/0.2
x+y=5y
x=5y-y
x=4y
4y+y=80
5y=80
y=80/5
y=16
x=80-y
x=80-16
x=64
²√64*4=32 см 
²√16*4=16 см