Сума площ двох квалратів дорівнює 80 см². Площа одного з них становить 20% цієї суми. Обчисліть

периметри обох квадратів.

Ответы на вопрос

Отвечает Долганова Полина.
S₁ + S₂ = 80 см²

Пусть S₁ = 20% от  S₁ + S₂, тогда
S₁ = 0.2 × 80 = 16 см²
S₂ = 80 - S₁ = 80 - 16 = 64 см²

Так как, S(квадрата) = a², тогда a = √S
a₁ = √16 = 4 см
a₂ = √64 = 8 см

P(квадрата) = 4а
P₁ = 4a₁ = 4 × 4 = 16 см
P₂ = 4a₂ = 4 × 8 = 32 см

Ответ: P₁ = 16 см, P₂ = 32 см.

*индекс 1 - первый квадрат
 индекс 2 - второй квадрат