Сума площ двох квадратів дорівнює 80 см2 . площа одного з них становить 20% цієї суми . Обчисліть

периметри обох квадратів

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Влад.
20% - х см2
100% - 80 см2
х=20*80/100=16 см2 - площадь одного квадрата
80-16=64см2 - площадь другого квадрата
V16=4 см - сторона 1 квадрата
Р=4*4=16 см - периметр 1 квадрата
V64=8см - сторона 2 квадрата
Р=8*4=32 см - периметр 2 квадрата