На фермі є двоє поросят масою по 15 кг кожне,троє - по 14 кг і ще п'ятеро - по 12кг.Знайди середню

масу поросяти Даю 30балов

Ответы на вопрос

Отвечает Браташов Кирилл.

Ответ:

13,2

Пошаговое объяснение:

(2×15)+(3×14)+(5×12)=30+42+60=132÷10=13.2