Купили 9 поросят. П’ятеро поросят мали масу 22,4 кг кожне, а четверо інших - по 26, 5 кг кожне.

Знайдіть середню масу поросяти. Відповідь округлити до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Мария.

Ответ:

1) 22,4 х 5 = 112(кг) - п'ятеро поросят

2) 26,5 х 4 = 106(кг) - четверо поросят

3) 112 + 106 = 218(кг) - дев'ять поросят

4) 218 ÷ 9 = 24,2(кг) - середня маса

Округлення: 24,2 = 20

Отвечает Тойболатов Санжар.

Ответ:5*22,4=112

            4*26,5=106

            5+4=9

            112+106=218

             218/9=24,22

Пошаговое объяснение: