На фермі живуть кролі і кури всього 61 тварина,всього лап у тварин 196.Скількі всього курей і кролі

в на фермі? ПОМОГИТЕ СТРОЧНО!!!! ПЛИЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Кучерявий Бодя.
Пусть х кроликов
тогда куриц (61-х)
лап у них 196
 
4x + 2*(61-x) = 196
4x + 122 - 2x = 196
2x + 122 = 196
2x = 196-122
2x = 74
x = 74:2
x=37 кроликов
61-37=24 курицы
==================
или
(61*4-196):2=(244-196):2=48:2=24курицы
61-24=37кроликов