ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 1)ПОДАЙТЕ ДЕСЯТКОВИЙ ДРІБ 0,47 У ВИГЛЯДІ ВІДСОТКІВ 2)ЗНАЙДІТЬ СЕРЕДНЕ

АРИФМЕТИЧНЕ ЧИСЕЛ 3,7 І 6,3 3)ЗАПИШІТЬ 145% У ВИГЛЯДІ ДЕСЯТКОВОГО ДРОБУ 4) ЗНАЙДІТЬ 2% ВІД 40 ГРН.

Ответы на вопрос

Отвечает Деменок Олег.
1) 0,47*100=47%
2) (3,7+6, 3) / 2 = 5
3) 145%/100%= 1,45
4) 40 грн = 100%
40/100*2=0,8 (80 копійок)