Знайти загальний вигляд первісної. 1)f(x)=5x-3x^2+7x^6 2)f(x)=6/x 3)f(x)=3sin x/2 4)f(x)=7x


Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Дима.
1) F(X)= \int\limits {5x-3x^{2}+7x^{6}} \, dx =  \frac{5}{2}* x^{2} - x^{3} + x^{7} +C \\ 
2) F(X)= \int\limits { \frac{6}{x} } \, dx =  6ln|x| +C \\ 
3) F(X)= \int\limits {3sin(x/2)} \, dx = -6cos(x/2) +C \\ 
4) F(X)= \int\limits {7x} \, dx =  7/2*x^{2} +C \\