після двох послідовних знижень ціни, перше з яких було на 20%, друге - на 10%, стілець коштував 108

грн. якою була початкова ціна стільця?

Ответы на вопрос

Отвечает Андронік Сніжана.
1) 100-10=90%  - 108 грн
2) 108 грн - 90%
     х -100%
     х=108*100/90=120 грн. - вартість стільця після першого зниження ціни
3) 100-20=80% - 120 грн.
4)  120 грн. - 80%
      х - 100%
      х=120*100/80=150 грн - початкова ціна стільця