Довжина ламаной, яка складаэться з троьх ланок, доривнюе 12 см. Перша ланка завдожини 6 см. Довжина

другои ланки становить одну третью довжини першои. задача 2 У перший магазин завели 4 одинакови сувои тканини, а в другий 5 таких сувоив. Усього в магазинир завезли 1890 м тканини. Скильки метрив тканини завезли в кожний магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Приказчикова Ксения.
1)всього 12см
Перша частина 12 см
друга 1:3 від першої, отже 12*1:3=4 см
третя - 12 см - 6 см - 4 см =2 см
2)сувої однакової довжини, отже треба взяти кількість всіх сувоїв і поділити на довжину всієї тканини
1. 4+5 =9 сувоїв
2. 1890:9=210 - в одному сувої
в перший магазин завезли :
4 сувої по 210 м=840 метрів тканини
в другий магазин :
5 сувоїв по 210 метрів =1050 метрів тканини