У кошику є тільки червоні і зелені кульки . серед 5 навмання вибраних кульок,є принаймні одна

червона . А з шести ,навмання вибраних ,є принаймні одна зелена. Яка найбільша кількість кульок може бути у кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Козко Софья.
Для того, щоб була принаймні одна кулька одного кольору, необхідно, щоб загальна кількість взятих кульок перевищувала кількість кульок іншого кольору хоча б на одиницю.

Тобто, взявши 5 кульок та знаючи, що там є принаймні одна червона кулька, можемо зробити висновок, що максимальна кількість зелених кульок =5-1=4

Так само і з 6 кульками. Якщо там є принаймні 1 зелена, то максимальна кількість червоних = 6-1=5

Отже, найбільша кількість кульок у кошику = 4+5=9