чума чотирьох чисел дорівнює 162.друге число на 12більше за перше третє на 12більше за друге а

четвертий на 6 більше за третє.знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
A + b + c + d = 162
b = a + 12
c = b + 12 = a + 12 + 12
d = c + 6 = a + 12 + 12 + 6

a + a + 12 + a + 12 + 12 + a + 12 + 12 + 6 = 162
4a + 66 = 162
a = 24
b = 36
c = 48
d = 54