У саду виросли 560 тюльпанів,нарисів,півонії .Тюльпани становлять 45 відсотків усіх квітів а також

84 відсотка півоній.Скільки півоній висадили в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровская Анастасия.
45% = 45/100 = 0,45             84% = 84/100 = 0,84
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1) 560 * 0,45 = 252 - тюльпаны (45% всех цветов);
2) 252 : 0,84 = 300 - пионы;
3) 560 - (252 + 300) = 560 - 552 = 8 - нарциссы.
Вiдповiдь: 300 пiвонiй висадили в саду.