Знайдить стороны ривнобедроного трикутныка якщо його перыметер доривнюе 84 см а бична сторона на 18

бильша за основу

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Савелий.
Я не математик, кажу зразу
х- основна
х+18 - бічна сторона

х+18 + х+18 + х = 84(периметр )
додамо:
2х+ 36+ х = 84
потім ікси:
3х+36= 84
невідомі- вліво, відомі - вправо
3х = 84- 36 = 48
х= 48/3
х= 16
16 - основа
16+18 - бічна сторона