Човен пливе річкою зі швидкістю 8,4км/год. Попереду нього на відстані 2км пливе пліт. Знайди

швидкість плота, якщо відомо, що човен догнав його через 24хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Самбаев Ерсултан.
Х км/год  -  швидкість плота 
24 хв = 0,4 год

Рiвняння

0,4 · 8,4 - 0,4х = 2
3,36 - 0,4х  = 2
- 0,4х = - 3,36 + 2
- 0,4х = - 1,36
х = - 1,36 : (-0,4)
х = 3,4 км/год  -  швидкість плота 
Ответ: 3,4 км/год