У кожному з двох бідонів була однакова кількість молока . Після того , як з першого бідона до

другого перелили 20 літрів молока , у ньому залишилося втричі менше молока, ніж стало у другому бідоні . Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку? Помогите пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Фаррахутдинова Анастасия.
Х было молока в бидоне, тогда
3*(х-20)=х+20
3х-60=х+20
3х-х=20+60
2х=80
х=80:2
х=40 литров молока было в каждом бидоне изначально