Допоможіть будь ласка. У кожного з двох бідонів була однакова кількість молока після того як з

першого бідона до другого перелили 20 л молока у ньому залишилося втричі менше молока ніж стало в другому бідоні. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкина Алёна.

Ответ:

20*3=60(л)

60-20=40(л)

Відповідь:40 літрів молока було в кожному бідоні