На кухню привезли 27 л молока в 9 банках, порімну в кожній банці. Для приготування млинців із

однієї банки відлили 2 л молока. Скільки літрів молока залишилося в цій банці?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаева Виктория.
27 / 9 = 33 - 2 = 1 літр молока залишився в банці