РОЗВ'ЯЖІТЬ ЗАДАЧУ У рівнобндреному трикутнику висота провелена до бічної сторони ділить її на

відрізки 2 см і 8 см починаючи від кута при основі трикутника .Знайти площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лалетина Ксения.
Висота = 6 см бо бічна сторона 2+8= 10 см, більший шматок бічної сторони = 8 см і виходить єгипетський прямокутний трикутник.
площа= 1/2 *10*6=30 см квадратних.