У рівнбедреному трикутнику висота, проведена до бічної сторони, ділить її на відрізки 6см і 9 см,

рухаючись від кута при основі. Знайдіть площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Dylykova Dasha.

Ответ:

78 см²

Пошаговое объяснение:

H² = 13²-5² = 169-25 = 144h = 12 смS = 1/2 * h * aS = 1/2 * 12 * 13 = 13*6 =78 см²  

мені здається що це неправильна відповідь