Перший відріз тканини коштує 360грн, а другий -540грн. У першому відрізі на 2 метра тканини менше,

ніж у другому. Скільки метрів тканини в кожному відрізі???

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбаков Роман.
1) 540-360=180(грн)- різниця
2) 180/2=90(грн)- коштує 1 метр тканини 
3) 360/90=4(метрів)-у першаму відрізі
4)540/90=6(метрів) у другій
або 4+2=6(тут без різниці)