Прямокутник має довжину 8см, ширину -6см. Знайдіть його периметр і площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.
P=2(a+b)= 2(8+6)=2*14=28 см
S=a*b= 6*8=48 см^2