Знайдіть суму нескінченої геометричної прогесії, перший член якої дорівнює b1=2, а знаменник q=1\3


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Настенька.
Формула беск. убывающей геометрическрй прогрессии
S=b₁/(1-q)

S=2/(1-1/3)=2/(2/3)=3
Ответ: 3