Срочно!!!!!!!! Для функції f(x)= 1/cos2x знайдіть первісну графік якої проходить через точку

K(п/4;-3)

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдук Виолетта.
f(x)=\frac{1}{cos^2x}\\\\F(x)=tgx+C\\\\F(\frac{\pi}{4})=-3\; \; \to \; \; -3=tg\frac{\pi }{4}+C\\\\-3=1+C\; \; \to \; \; C=-4\\\\\underline {F(x)=tgx-4}\\\\tochka\; K(\frac{\pi}{4};-3)\in F(x)=tgx-4