Знайдіть скалярний добуток некторів 2а і -3n, якщо a (-2;3;1), b (-1;1;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Екатерина.
2a = 2*(-2,3,1) = (-4,6,2)
-3b = -3*(-1,1,4) = (3,-3,-12)

2a*(-3b) = -4*3 + 6*(-3) + 2*(-12) = -54