Х-У=-2 ПОРІВНЯЙТЕ БУДЬ ЛАСКА


Ответы на вопрос

Отвечает Малярова Поля.

х - у = - 2

- - - - - - - - -

х = - 2 + у

х = у - 2

Вiдповiдь: х < у на 2.

- - - - - - - - -

у = х - (-2)

у = х + 2

Вiдповiдь: у > х на 2.