4 дітей знайшли у лісі 35 підберезників,а буровиків у 7 разів менше.Усі гриби поділили

прівну.Скільки грибів дісталося кожній дидині?

Ответы на вопрос

Отвечает Березенцева Кристина.
1)35÷7=5(грибов) - всього боровикiв
2)35+5=40(гриб)-всього грибiв
3)40÷4=10(гриб)-кожний дитинi