Знайдiть хоча б один десятковий дрiб,значення якого бiльше за 3/11, але менше вiд 4/11.


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Лидия.

3/11=0.(27)
4/11=0.(36)
Это могут быть 0.28, 0.29, 0.3, 0.31, 0.32, 0.33, 0.34, 0.35