З одної грядки зібрали 17 кг помідорів, з другої - на 2 кг більше, а з третьої - на 4 кг менше, ніж

з другої. Скільки кілограмів помідорів зібрали з трьох грядок?

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Никита.

17+2=19 кг - собрали со 2 грядки

19-4=15 кг - собрали с 3 грядки

17+19+15=51 кг - собрали помидоров с 3 грядок

Ответ: 51 кг

Отвечает Вильникова Настя.

1)17+2=19(кг) с другой 2)19-4=15(кг) с третьей 3)17+19+15=51(кг) с трёх грядок