На одній полиці було 47 книжок,що на 14 книжок менше,ніж на другій,а на третій -на 17 книжок

більше,ніж на першій.Скільки всього було книжок на трьох полицях?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудик Саша.

1)47+14=61(кн)-на 1 полке 2)61+17=78(кн) 3)47+61+78=186(кн) Ответ:на 3 полках 186 книг