Скасти і розв"язати задау у 1 мішку-47 кг; у 2 мішку -?,на 9 менше ніж у 1; у 3 мішку-? разом 1 ц.


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

1 м. - 47кг

2 м. - ?, на 9кг менше ніж у 1                            1ц

3м. - ?

1) 47 - 9 = 38 (кг) - 2 мішок

2) 100 - (38 + 47) = 15(кг) - 3 мішок