На вулиці 4 будинки. Відстань від першого до другого будинку дорівнює 100м, від другого до

третього-на 20 м менша,ніж від першого і другого, а від третього до четвертого - у 10 разів менша,ніж від першого до другого. Яка відстань від першого будинку до четвертого? Допоможіть написати умову задачи.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Александр.

Всего - 4 дома

От первого до второго - 100 м

От второго до третьего - ? м, но на 20 м меньше чем от первого и второго

От третьего до четвёртого - ? м, но в 10 раз меньше чем от первого до второго

Найти - общее расстояние от первого до четвертого

Решение:

1) 100-20=80 (М)- от второго до третьего

2) 100:10=10 (м)- от третьего до четвёртого

3) 100+80+10= 190 (м) - общее расстояние

Ответ: 190 метров