У нерівність х×6≤100-78 підстав два таких числа, щоб нерівність була правильною


Ответы на вопрос

Отвечает Петрикович Вася.

Знал бы я что тут написано!

Отвечает Ловга Корнелія.

Х×6<=100-78 Х×6<=100-78

Х×6<=22 Х×6<=22

Х=2 Х=3

2×6<=100-78 3×6<=100-78

12<=22 18<=22