За першу годину автомобіль проїхав 5/12, за другу 3/16 всього шляху, а за третю_ решту. Яку частину

шляху проїхав автомобіль за третю годину

Ответы на вопрос

Отвечает Корешкова Валерия.

1) 5/12+3/16=20/48+9/48=29/48 всього шляху проїхав автомобіль за 1 и 2 годину

весь шлях - 1

2) 1-29/48=48/48-29/48=19/48 всього шляху проїхав автомобіль за 3 годину

Отвечает Варґа Стас.

5/12 + 3/16 = 29/48 - часть за два часа.

1 - 29/48 = 19/48 - часть за третий час - ОТВЕТ