Через першу трубу бассейн можна наповнити водою за 9 год.А через другу трубу за 11 год. Обидві

труби відкрили на 1 год.Яка частина бассейну після цього залишиться незаповненою?

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Максим.

1 - весь басейн

1:9=1/9 всього басейна заполнює за 1 год. перша труба

1:11=1/11 всього басейна заполнює за 1 год. друга труба

1/9+1/11=11/99+9/99=20/99 всього басейна за 1 год заполнять обидві труби

1-20/99=99/99-20/99=79/99 всього басейна залишиться незаповненною